fullwidthhotel

1. majiteľ si miesto v hoteli overí telefonicky prípadne mailom a VŽDY potvrdí mailom / sms svoju rezerváciu, pričom uvedie:

  • meno psa
  • rasu psa
  • dátum a hodinu príchodu a odchodu
  • špecifické vlastnosti a požiadavky psa
  • telefonický kontakt a meno majitela
  • číslo čipu ak ho psík má.

2. psík musí byť zaočkovaný povinnými vakcínami - majiteľ túto skutočnosť preukáže pri odovzdaní psíka do hotela poskytnutím očkovacieho preukazu psíka k nahliadnutiu.

3. v prípade psíkov s konfliktnou resp. agresívnou povahou, je majiteľ povinný o tejto skutočnosti hotel informovať, následne bude psík spadať pod individuálny hotelový režim (bezkontaktný režim s inými psami)

4. hotel pre psov nenesie zodpovednosť za prípadné chrípkové ochorenie psíka (ako je kotercový kašel ), za torziu (prevrátenie) žalúdka a za komplikácie ochorení, na ktoré psík trpel už pred nástupom do hotelu.

5. odporúčame, aby majitelia svojim psíkom doniesli do hotela stravu, na ktorú je zvyknutý. Okrem toho je vhodné priniesť : obojok, vlastný pelech na spanie, vlastné hračky a pod. aby sa psík cítil ako doma.

6. platba za starostlivosť o psíka sa uskutoční VŽDY pri odovzdaní psíka do hotela a majiteľ psíka umožní  správcovi hotela nahliadnuť do občianskeho preukazu a opísať si jeho kontaktné údaje - meno a adresu.

7. odovzdanie a vyzdvihnutie psíka z hotela je možné vo vopred dohodnutú dennú hodinu medzi 7:00 -21:00.

8. Najneskôr v momente odovzdania psíka do hotela majiteľ odovzdá vyplnený registračný dotazník so základnými údajmi o psíkovi. - formulár pdf Dotazník je možné poslať aj emailom za účelom rezervácie miesta v hoteli.

Kontakt

Ing. Marek Kršák

Železničná 56, Senec

mobil: 0905 973 198

OZNAM: Hotel je zatvorený kvôli výskytu Corona virúsu v SR až do odvolania

Pošlite žiadosť o rezerváciu mailom a pripojte k nemu vyplnený formulár

cvicak senec